O nas

Kancelaria Prawno-Podatkowa „BIUCZER” została założona w 1994 r. przez Sławomira Czerniawko, który od 1997.r. jest radcą prawnym (nr Tr  (W) – 180) i doradcą podatkowym (nr 01177) .

Kancelaria składa się z dwóch działów: kadr i księgowości oraz prawnego. Zgrany zespół pracowników tworzą specjaliści, ludzie pełni pasji, zaangażowania, chęci pomocy innym, którzy w sposób ciągły podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają doświadczenie.

Kancelaria dzięki połączeniu sfery prawa, podatków, kadr i księgowości wyróżnia się tym, że prowadzi kompleksową obsługę swoich klientów, uwzględniając wszelkie ich potrzeby.

Największą zaletą kancelarii jest to, że jej założyciel Sławomir Czerniawko jest zarówno radcą prawnym i doradcą podatkowym. Połączenie wiedzy z zakresu prawa i podatków w jednym przynosi korzyści dla każdego klienta, który powierza swoje interesy kancelarii.

Korelacja wiedzy z zakresy prawa i podatków jest niezwykle doceniana.

Ścisła współpraca radców prawnych i doradców podatkowych to już nie tylko kwestia formalnych możliwości. Taką synergię często wymusza rynek

Gdy przedsiębiorstwo chce wdrożyć w życie nowy pomysł biznesowy,zrestrukturyzować dotychczasową działalność, podpisać nową umowę, czy korzystnie zakończyć jakiś spór to liczy się dla niego przede wszystkim biznesowy efekt tych działań, w tym zwłaszcza wysokość ewentualnych obciążeń podatkowych”

Doradcy podatkowi, obok adwokatów i radców prawnych stanowią dziś znaczącą grupę profesjonalnych pełnomocników reprezentujących podatników przed sądami administracyjnymi w sprawach z dziedziny prawa podatkowego”